Aktuálně

28.7.2021

Nová služba CoolPeople Pool nabízí klientům ASAP dostupné chybějící IT kapacity

Společnosti se stále více potýkají s nedostatkem IT odborníků. Tento trend bude ještě sílit. Situaci, kdy poptávka převyšuje nabídku, pomáhá vyřešit nově vzniklá služba CoolPeople Pool. Nabízí klientům ASAP dostupné kandidáty v oboru informačních technologií. Značně urychluje proces propojení s relevantními kapacitami. 

28.6.2021

CoolPeople v Brně pod novým vedením, navazuje na úspěšné projekty a vítá nové týmy

Významná změna se odehrála na konci druhého kvartálu 2021 na pobočce v Brně. Její vedení má nyní na starosti Tomáš Rosecký, Branch Manager. V rámci sjednocení a optimalizace procesů spadá nově pod Miroslava Pihorňu, Country Managera CZ a dosavadní vedoucí pobočky v Praze.

12.5.2021

Spouštíme kariérní portál s prvky sociální sítě CoolJobs Social

CoolPeople spouští novou generaci svého pracovního portálu. Nové CoolJobs Social přináší revoluční změnu - kombinují pracovní portál s funkčností sociálních sítí. Na českém trhu se jedná o novinku, která v oblasti recruitmentu nahlíží do budoucnosti. Cílem je poskytnout IT odborníkům jednotnou platformu, kde najdou konsolidovanou nabídku všech aktuálně otevřených a kvalitně popsaných IT pozic na trhu.

26.1.2021

Nová mobilní aplikace CoolJobs IT

CoolJobs, největší portál s IT pozicemi, spouští mobilní aplikaci, která nabízí ještě jednodušší a rychlejší přístup ke stovkám aktuálně otevřených IT pozic v ČR, SK a AT. 

26.10.2020

CoolPeople a SALESDOCk spojují síly

CoolPeople a SALESDOCk, nejúspěšnější společnosti ve svých oborech, spojují síly ke společné propozici pro klienty. Nově budou nabízet komplexní služby v oblasti dodávky služeb relevantních obchodníků. Ocení to obzvláště klienti, kteří chtějí dosáhnout svých obchodních cílů a chybí jim kvalifikované kapacity. Nová služba CoolSales je vhodná pro malé start-upy i velké korporace.

23.9.2020

#LiSummit2020

V polovině září se konala jedna z největších a nejoblíbenějších oborových konferencí #LiSummit2020. Na konferenci vystoupil v roli přednášejícího CMO CoolPeople Vilém Terich, který ve své marketingové strategii věnuje právě síti LinkedIn velký prostor. Právě pod Terichovým vedením se společnost zařadila mezi 16 nejlepších firemních profilů a se svým hashtagem #coolpeople patří mezi deset nejpoužívanějších “Li” hastagů v ČR.

24.4.2020

15 let s vámi

CoolPeople slaví své 15. narozeniny. Na trhu si za léta svého působení vybudovala vůdčí pozici i respekt, i když to podle jejího zakladatele, Milana Čálka, nikdy tak úplně lehké nebylo. Možná ale právě proto je společnost lídrem ve své oblasti a vede se jí i v zahraničních pobočkách.

21.2.2020

CoolPeople v CzechCrunch

Milan Čálek zakládal CoolPeople před patnácti lety a za tuto dobu z firmy specializující se na propojování ajťáků s klienty vybudoval lídra tuzemského trhu. Čálkovým původním cílem bylo CoolPeople prodat, když dosáhne v obratu na miliardu korun.

11.9.2019

CoolPeople a Astra Systems spojují síly v oblasti CRM a dalších specializovaných systémů

Společnosti CoolPeople a Astra Systems spojují síly v oblasti CRM systémů.

31.7.2019

CoolPeople ve Forbes

Milan Čálek, jako kontraktor, před 14 lety zakládal CoolPeople. Dnes je největším dodavatelem externích IT kapacit, zatím v Česku. O expanzi a dalším směřování se dozvíte v článku na Forbes.cz

1.4.2019

Změna sídla společnosti CoolPeople a.s.

Změna sídla společnosti CoolPeople a.s. v obchodním rejstříku.

1.2.2019

CoolPeople ohlašuje výsledky za rok 2018

Konsolidovaný výsledek a shrnutí klíčových ukazatelů roku 2018.

11.1.2019

CoolPeople v Praze v nových kancelářích

Najdete nás na nové adrese  Na Strži 2102/61a, Praha 4 (budova City Element, 7 patro).

16.10.2018

CoolPeople najdete ve Vídni v nových kancelářích

Nová adresa CoolPeople Rakousko je Mariahilfer Straße 71/St.4/25.

1.2.2018

CoolPeople v Ústí nad Labem v nových prostorech

CoolPeople v Ústí nad Labem najdete nově v Clarion office centrum.

6.11.2017

CoolPeople v Brně v nových prostorech

CoolPeople Brno najdete nově v 8. patře kancelářského centra Rozmarýn.

13.1.2017

CoolPeople v Bratislavě v nových prostorech

CoolPeople Bratislava najdete nově v 6. patře kancelářského centra City Business Center.