Potřebujete dodat komplexní IT řešení pro vaše projekty? 

Pomůžeme vám s dodáním konkrétních IT služeb, ale i s dodáním IT kandidátů. Máte tak jistotu, že své projekty stihnete bez problémů, kvalitně a včas. 

Aktuálně máme více než 1100 IT odborníků na klientských projektech a rádi je zajistíme i pro vaši společnost. Neváhejte se na nás obrátit. Stačí vyplnit krátký formulář a budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době. 

kontaktujTe nás

S námi ušetříte čas i peníze. Marnění je retro, efektivita je cool. 

Naše služby
Vyberte si jednu z našich služeb, která bude splňovat vaše konrétní požadavky

IT Contracting, rychlé a flexibilní doplnění IT kapacit pro vaše projekty. A to včetně všech nezbytných garancí kvality a dostupnosti.

IT Recruitment, dodávka IT odborníků do přímé spolupráce. Pokud potřebujete odborníka, který se má stát dlouhodobou součástí vašeho týmu, najdeme jej. A dodáme formou služby personální agentury se všemi standardními zárukami.

Řízené služby (MSP) pro sjednocení dodavatelů IT kapacit. Tyto řešení jsou vhodné pro společnosti, které mají zájem sjednotit své dodavatele IT kapacit pod jednoho hlavního.

Společnost CoolPeople Technology byla založena v roce 2005 v Praze. Díky úspěšnému působení na trhu v ČR, SK a AT si vybudovala pozici jedničky na trhu IT kapacit s obratem téměř 2 miliardy Kč (80 mil EUR pro EN verzi) a více než 1100 IT odborníky na projektech svých klientů. Naše inovativní postupy mění zavedené trendy v oblastech IT recruitmentu, HR marketingu a IT outsourcingu. 

Obraťte se na nás! Vložte svůj email a kontaktní údaje do formuláře
a získejte tak pro svou společnost přístup k více než
500 000 ověřeným IT odborníkům.

Nebo nám napište na: client@coolpeople.cz

Proč spolupracovat s CoolPeople?

Seženeme vám flexiiblně nejlepší odborníky na trhu – týmy i jednotlivce
Dodáme vám nejlepší IT služby potřebujete pro své podnikání
a inovace
Zaručujeme flexibilitu 
spolupráce
Společně dosáhneme 
úspěšného splnění vašeho 
projektu, v co nejkratším čase
Zaručujeme spolehlivost
Získáte více klidu, času 
a dobře odvedené práce

Vy se soustředíte na své projekty.
My zařídíme vše ostatní.

Potřebujete více informací? Neneváhjete se na nás obrátit přes krátký formulář v úvodu stránky.Informace o provozovateli: CoolPeople a.s., Na Strži 2102/61a, Praha, 140 00, IČ 29034400.
Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl: B, vložka: 15949