Potřebujete OBSADIT INTERNÍ POZICE
IT ODBORNÍKY?

✅ Vyhledáme a zprostředkujeme Vám ověřené IT odborníky na HPP nebo IČO, na dlouhodobou přímou spolupráci s Vaší společností.

💡Získáte rychle spolehlivé pracovní kapacity pro Vaše dlouhodobé potřeby v oblasti IT.

kontaktujTe nás 👇

Permanent Recruitment ⬇️

Co získá Vaše společnost:

  • Spolehlivého dodavatele - největšího poskytovatele IT kapacit na trhu s kapacitou více než 100+ IT recruiterů
  • Okamžitý dosah na velkou část IT odborníků v ČR, SK a Rakousku
  • Profesionální zpracování vašich IT pozic s přesným zacílením na potenciální uchazeče
  • Sponzorované reklamní kampaně, zejména na sociálních sítích
  • Umístění Vašich IT pozic na největším kariérním portále pro IT - CoolJobs

CoolPeople Personal vám najde a zprostředkuje nové zaměstnance na IT pozice, které aktuálně potřebujete. Jsme schopni dodat IT odborníky na hlavní pracovní poměr (HPP), tak i na přímou spolupráci na IČO (kontraktory) za jednorázovou odměnu, a to se všemi zárukami. V případě, že potřebujete IT odborníky pouze na časově omezený IT projekt, je pro vás vhodnější naše služba bodyshop - flexibilní dočasný pronájem IT odborníků za sazbu/den.

Zprostředkováme pouze ověřené IT odborníky, kteří jsou schopni pracovat na projektech v různých oblastech. Jsou vybíráni na základě svých prokazatelných schopností a zkušeností. Každého IT odborníka důkladně prověřujeme po stránce hard-skills, soft-skills a team fit. V případě zájmu jsme schopni zajistit psychometrické testy a back-ground check.

O CoolPeople 📝
CoolPeople je největší poskytovatel externích IT kapacit a souvisejících služeb v České republice, na Slovensku a v Rakousku. Zaměřuje se na to, aby všem svým klientům zajistil dostatek kvalitních IT kapacit, které potřebují pro své projekty a provoz. Společnost vznikla před 17 lety v Praze. V současné době patří, s obratem přes 2 miliardy Kč, k největším ve svém oboru.

📩 Máte další doplňující dotazy? Napište nám na: client@coolpeople.cz

Firma je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl: B, vložka: 15949